سرویس خواب سیسمونی تخت و کمد تخت کودک

سرویس خواب اتاق کودک

سرویس خواب اتاق کودک  

سرویس خواب کودک (مبلمان اتاق کودک)،  مهمترین و تاثیر گذارترین المان طراحی و دکوراسیون اتاق کودک می باشد. امروزه مبلمان کودک دارای تنوع بسیار زیادی از حیث رنگ، طرح، جنس و ابعاد می باشد، بطوریکه برای هر سلیقه ای می توان براحتی گزینه مختلفی را برای سرویس خواب انتخاب نمود.

 انتخاب سرویس اتاق خواب 

اگرچه زمانیکه تنوع محصول افزایش می یابد، انتخابهای بیشتر و بهتری در دسترس خواهد بود ولی انتخاب را دشوارتر میکند. بویژه در مورد تخت  خواب کودک و کمد و سایر مبلمان اتاق بچه، این انتخاب مدتهای طولانی باقی خواهد ماند و تم اتاق نوزاد یا بچه را کاملا تحت تاثیر خود خواهد گذاشت، لذا والدین معمولا وسواس زیادی برای خرید سرویس خواب کودک دارند.

رنگ سرویس خواب کودک 

رنگ بندی مبلمان براساس مواردی نظیر جنسیت و سن بچه، رنگ دیوار ها و سایر المانهای دکوراسیون اتاق نظیر پرده ها و فرش و غیره انتخاب میگردد. البته میزان روشنایی طبیعی اتاق نیز در این انتخاب بسیار مهم است. ولی مهمترین موضوع در انتخاب رنگ فرنیچر اتاق کودک (بخصوص برای سنین بالای ۵ سال) توجه به خواسته و سلیقه ذاتی کودک می باشد. بویژه زمانی که والدین با کودکی مواجه هستند که بسختی حاضر است اتاق خود را از والدین جدا کند، خرید مبلمان براساس سلیقه و خواست کودک مهمتر از پیش خواهد بود.

بطور کلی رنگهای شاد و منطبق با روحیات کودک و نیز حفظ تنوع رنگ در اتاق بچه پایه اصلی انتخاب رنگ سرویس خواب کودک می باشد.

سرویس خواب کودک کوکی

برای دیدن محصولات کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

بالا