قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ماشین شارژی

ماشین شارژی مناسب کودک من!

فروشگاه کوکی

 

یکی از سوالات متداول کاربران محترم سایت کوکی اینست که “چه ماشین شارژی مناسب کودک من می باشد؟” و یا گاهی اوقات خریداران محترم قصد انتخاب و خرید یک ماشین شارژی دونفره برای استفاده همزمان دو فرزند خود را دارند. در صورتیکه شما نیز قصد انتخاب ماشین شارژی برای کودک خود را دارید به ادامه این مطلب توجه فرمایید:

تناسب ماشین شارژی وقد و سن کودک

برای انتخاب سایز مناسب ماشین شارژی لازم است به ابعاد و بویژه طول آن توجه فرمایید، طول ماشین های شارژی از ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر متغیر است و لازم است با توجه به رده سنی کودک طول مناسب انتخاب شود. طول مناسب این اسباب بازی شارژی باعث میشود فضای مناسبی برای قرار گرفتن پای کودک فراهم شود که این موضوع علاوه بر راحتی کودک در هنگام بازی با آن، ایمنی او نیز حفظ شود. در زیر دسته بندیهای ماشین شارژی بر اساس طول و تناسب با قد کودک آورده شده است.

 

  • ماشین شارژی (کوچک) مناسب کودک با سن ۲ تا ۵ سال

طول پای کودک در این سنین نهایتا به ۵۰ سانتیمتر خواهد رسید، لذا ماشین های شارژی با طول بین ۹۰ الی ۱۰۵ مناسب این رده سنی (۲ الی ۵ سال) می باشد. با توجه به این مشخص ماشین های شارژی زیر گزینه مناسبی خواهند بود بگونه ای که کودک شما بتواند حداقل ۳ الی ۴ سال از اسباب بازی خود استفاده نماید:

ماشین شارژیهای ۵۲۰۶ /۵۲۰۵/ ۵۱۱۲

ماشین-شارژی-بوگاتی-5112
ماشین-شارژی-بوگاتی-۵۱۱۲ طول ۹۵
ماشین-شارژی-5206
ماشین-شارژی-۵۲۰۶ طول ۹۳
ماشین-شارژی-5205
ماشین-شارژی-۵۲۰۵ طول ۹۳

این سه مدل بعنوان کوچکترین سایز خودروی شارژی بوده و بیشتر مناسب خرید برای کودکان با سن ۲ ساله بوده تا بتوان آن را در سالهای بعد نیز استفاده کند، اگر این اسباب بازی شارژی قابل استفاده تا سن ۴ و حتی ۵ سالگی می باشد ولی خرید آن به کسانی که می خواهند برای فرزند ۴ ساله خود خرید کنند، توصیه نمی شود و بهتر است اینگونه خریداران ابعاد بزرگتری را انتخاب فرمایند.

قیمت این دو مدل ۵۲۰۶ و ۵۲۰۵ به مبلغ  ۵۵۰ هزارتومان و مدل ۵۱۱۲ نیز ۴۹۰ هزار تومان می باشد که ارزانتر بودن آن بدلیل تک موتوره بودن آن است (لطفا برای دیدن مشخصات کامل هر یک از آنها بر روی آن عکس ان کلیک کنید).

ماشین شارژی مدل ۵۱۵۳ / ۵۱۵۴ / ۵۲۰۴

ماشین-شارژی-بنز-5154-
ماشین-شارژی-بنز-۵۱۵۴- طول ۹۶
ماشین-شارژی-بی-ام-و-5153-
ماشین-شارژی-بی-ام-و-۵۱۵۳- طول ۹۶
ماشین-شارژی-5204
ماشین-شارژی-۵۲۰۴ طول ۹۸

این ماشین های شارژی نیز با طولی کمی بیشتر از سه مدل قبلی مناسب خرید برای سیمونی کودک بوده و با توجه به مشخصاتی که دارند نظیر داشتن ۲ موتور و ۲ عدد باطری ۶ ولتی و جنس بدنه بهتر نسبت به مدل های قبلی با اندکی قیمت بالاتر عرضه میشود.

قیمت مدل بنز و ماشین بی ام دابلیو ۵۹۸ هزار تومان می باشد قیمت بوگاتی ۵۳۸ هزار تومان است. قیمت این اسباب بازی شارژی به نسبت ارزش خرید آن خیلی مناسب می باشد بویژه مدلهای BMW و بنز از کیفیت و مشخصات قابل قبول و خوبی برخوردار است ولی کودکان با سن ۴ سال به بالا توصیه نمی گردد، برای این سنین مدلهای بعدی را ملاحظه نمایید.

برای دیدن مشخصات کامل این ماشین های شارژی بر روی عکس آنها کلیک کنید.

 

ماشین شارژی مدلهای ۵۱۶۶ / ۵۱۶۵ / ۵۱۶۳ / ۵۱۵۵

ماشین-شارژی-آئودی-5163-
ماشین-شارژی-آئودی-۵۱۶۳ طول ۱۰۵-
ماشین-شارژی-بنز-5165 طول 103
ماشین-شارژی-بنز-۵۱۶۵طول ۱۰۳
ماشین-شارژی-5166
ماشین-شارژی-۵۱۶۶ طول ۱۰۵
ماشین-پورشه-شارژی-5180 به طول 104
ماشین-پورشه-شارژی-۵۱۸۰ به طول ۱۰۴
ماشین-شارژی-پورشه-5155 طول 105
ماشین-شارژی-پورشه-۵۱۵۵ طول ۱۰۵

 

 

 

 

 

 

 

این ماشین ها با طول ۱۰۵ سانتیمتر و مشخصاتی نظیر: دو درب بازشو، دو موتوره، دو عدد باتری، کمربند ایمنی، ظاهر زیبا و شیک، صندلی چرم، کنترل از راه دور جهت کنترل خودرو توسط والدین، پخش موزیک از درگاه usb، کمک فنر، صدای استارت موتور در زمان روشن شدن، حرکت به سمت جلو و عقب، سه حالت تنظیم سرعت می تواند از نمونه های با قیمت مناسب ماشین شارژی باشد، بطوری که با وجود امکانات کامل آن و ابعادی مناسب برای بچه های ۳ ساله الی ۷ ساله رنج قیمتی در حدود ۶۷۰ الی ۷۴۰ هزار تومان دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس هر یک از خودرو ها کلیک کنید.

توجه به این نکته بسیار ضروری است که خرید این ماشین شارژی برای کودکان با سنی بیش از ۴ سال توصیه نمی شود، چرا که میزان استفاده آنها را محدود به یک الی دو سال می نماید. اگر چه استفاده از این مدلها می تواند تا ۶ سالگی هم جواب گو باشد.

 

  • ماشین شارژی (متوسط) مناسب کودک با سن ۴ تا ۸ سال

ماشین-شارژی-بی-ام-و-5213
ماشین-شارژی-بی-ام-و-۵۲۱۳ طول ۱۱۶
ماشین-شارژی-جیپ-5208
ماشین-شارژی-جیپ-۵۲۰۸ طول ۱۱۶

با توجه به اینکه در سن ۴ الی ۸ سال، طول پای کودک تا ۶۵ سانتیمتر خواهد رسید. لذا ماشین شارژی مناسب این سن باید طولی بین ۱۰۵ الی ۱۲۰ سانتیمتر داشته باشد. ماشین های شارژی زیر جهت این کودکان انتخاب مناسبی خواهد بود. مزایای استفاده از این اسباب بازی بخصوص در این سنین کمک به استقلال عمل کودک و افزایش اعتماد به نفس وی در انجام فعالیت های حسی و حرکتی و افزایش تمرکز کودک می باشد.

 

ماشین های شارژی رنج متوسط فروشگاه کوکی را در زیر ملاحظه فرمایید و برای دیدن مشخصات کامل و تصاویر بیشتر بروی ایکون تصویر آن کلیک فرمایید:

ماشین های شارژی مدل ۵۲۰۸/ ۵۲۱۳ / ۵۰۸۳/ ۵۰۳۸

ماشین-شارژی-پلیس-کامارو-5138
ماشین-شارژی-پلیس-کامارو-۵۱۳۸ طول ۱۱۷
ماشین-بنز-5083
ماشین-بنز-۵۰۸۳ طول ۱۱۸

این دسته از ماشین شارژی ها کوچکترین سایز از دسته بندی متوسط فروشگاه کوکی را تشکیل می دهند. طول حدود ۱۱۶ این محصولات را گزینه مناسبی برای کودک ۴ ساله می نماید، بطوری که این مدل را حداقل تا ۸ سالگی (بازه ای ۴ ساله) می تواند استفاده نماید. این خودروی های شارژی مشخصات خوب و امکانات نسبتا کاملی نیز در مقایسه با مدلهای قبلی دارا هستند.

بی ام دابلیو ۵۲۱۳ و کامارو ۵۱۳۸ با وجود صندلی ظاهرا دونفره به علت عرض کم گنجایش دو سر نشین را ندارند. ضمن آنکه محل قرارگیری فرمان (در وسط داشبورد) استفاده دو نفره آن را نا ممکن می سازد. لذا خرید این مدلها به کسانی که بدنبال تهیه یک ماشین دو نفره هستند توصیه نمی شود. اگر چه در برخی فروشگاهها و حتی کاتالوگ محصولات این مدلها را بدلیل ظاهر صندلی آن بعنوان ماشین شارژی دو نفره معرفی می کنند.

قیمت این مدلها حدود ۸۸۰ هزار تومن الی یک میلیون تومن می باشد. که با توجه به جنس بدنه نسبتا خوب رنج قیمتی مناسبی می باشد .

ماشین-شارژی-بنز-5159
ماشین-شارژی-بنز-۵۱۵۹ طول ۱۲۰
ماشین-شارژی-بی-ام-و-5146
ماشین-شارژی-بی-ام-و-۵۱۴۶ طول ۱۲۰
ماشین-شارژی-جیپ-5194
ماشین-شارژی-جیپ-۵۱۹۴ طول ۱۲۰
ماشین-شارژی-بی-ام-و-5176
ماشین-شارژی-بی-ام-و-۵۱۷۶ به طول ۱۲۰

بزرگترین سایز متوسط ماشین شارژی مدلهای ۵۱۵۹/ ۵۱۴۶/ ۵۱۹۴/ ۵۱۷۶

 

این مدلها گزینه مناسبی برای بچه های ۵ ساله می باشد. در عین حال استفاده از آنها برای کودک از سن ۴ سالگی تا ۸ سالگی براحتی امکان پذیر است.

قیمت ۸۵۰ هزارتومان برای بنز ۵۱۵۹ و بی ام دابلیو ۵۱۷۶  آن را به پرفروشترین ماشین های شارژی فروشگاه کوکی بدل نموده است،بطوریکه همیشه احتمال عدم موجودی این دو مدل وجود دارد. البته جیپ شارژی ۵۱۹۴ با قیمت کمی بیش از یک میلیون تومن هم بخاطر شکل ظاهری و طراحی خاص بدنه آن مورد توجه خریداران عزیز بوده است.

لطفا برای کسب اطلاعات کامل و دیدن عکس های بیشتر هر یک از محصولات روی تصویر مربوطه کلیک نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

ماشین شارژی ارزان
ماشین شارژی دست دوم
شارژي
قیمت ماشین شارژی

1 دیدگاه

  1. ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

دیدگاهی بنویسید

بالا