مونتاژ موتور شارژی

مونتاژ موتور شارژی

همراه با فیلم مونتاژ موتور شارژی فروشگاه کوکی

 

از آنجایی که جهت حمل راحت تر و جلوگیری از آسیب به بدنه، موتور شارژی ها بصورت بسته بندی حمل می گردند. بسیاری از کاربران عزیز درخواست نمودند که نحوه مونتاژ موتور شارژی آموزش دهیم، لذا ضمن توضیح کامل مراحل کار در پایان یک فیلم هم جهت نشان دادن مراحل مختلف راه اندازی این اسباب بازی مهیج ارائه شده است.

 

 • مرحله یک: کنترل قطعات موتور شارژی

  ابتدا کلیه قطعات موجود در بسته بندی را با لیست قطعات کاتالوگ مطابقت داده شود. و ضمن این کار قطعات موتور شارژی در کنار یکدیگر به ترتیب نیاز چیده شوند.

 • مرحله دو: اتصال قطعات فرمان موتور شارژی

  قطعه پیشانی موتور شارژی را که چراغهای جلو و کیلومتر شمار روی آن قرار دارد را برداشته و دو میله (Lشکل) مربوط به دسته های موتور را در شیار مخصوص آن قرارداده و قطعه نگهدارنده آنها را نیز جا می اندازیم (مطابق شکل های روبرو)، سپس پیچ های مربوطه آن محکم می گردد.

 • مرحله سه: نصب گلگیر موتور شارژی

  برای نصب گلگیر لازم است میله های فرمان از درون محل لوله ای شکل مربوطه (مطابق شکل) عبور داده شود و پس از تنظیم سوراخ پیچها، هر دو پیچ بصورت همزمان نصب و محکم گردد.

 • مرحله چهار: وصل کردن چرخ جلوی موتور

  درپوشهای دو طرف چرخ جلو نصب شده و لاستیک بین پایه های فلزی فرمان موتور قرار داده و پس از تنظیم محل سوراخ ها، میله (شفت) نگهدارنده چرخ جلو و بستن مهره های مربوطه چرخ در زیر گلگیر نصب می گردد. بوسیله دو عدد آچار از دو طرف مهره ها تا حدی سفت شود که چرخ براحتی حول شفت بچرخد.

 • مرحله پنجم: نصب تزیئنات جلوی موتور شارژی

  در این مرحله طلق بادگیر و آینه های موتور شارژی مطابق شکل روبرو در محل مربوطه نصب گردد.

 • مرحله ششم: نصب ملحقات چرخ عقب

  ابتدا شفت عقب موتور شارژی نصب شده و موتور(محرک) مربوطه نیز بر روی آن قرار داده می شود. چرخ عقب که دارای یک چرخ دنده (نری) جهت در گیر شدن با موتور می باشد در محل مربوطه قرار داده می شود و پس از محکم کردن آن بوسیله مهر، درپوش مربوطه روی چرخ نصب گردد. سپس چرخ دیگر موتور شارژی نیز نصب می گردد.

 • مرحله هفتم: اتصال بدنه و فرمان موتور شارژی

  برای اینکار لازم است که براکت فرمان را بنحوی جلوی سوراخ های مربوطه آن روی بدنه موتور شارژی قرار گیرد تا شفت عمودی ان به راحتی از درون آن عبور کند.

 • مرحله هشتم: نصب صندوق عقب موتور شارژی

 • مرحله نهم: اتصالات برقی و زین موتور شارژی 

  سوکت مربوط به موتور به سر سوکت باطری وصل گردد و سپس زین موتور شارژی را مطابق شکل روبرو روی بدنه موتور پیچ کنید.

در فیلم زیر می توانید کلیه مراحل مونتاژ موتور شارژی را مشاهده فرمایید:

 

مطالب مرتبط

ماشین شارژی ارزان
ماشین شارژی دست دوم
شارژي
قیمت ماشین شارژی
قیمت ماشین شارژی کوکی

دیدگاهی بنویسید

بالا